43) požár – 14.8.2023

10,57 – 20,31 > Jednotka povolána na požár výrobní haly do Žebráku. Při příjezdu na místě jednotky Hořovice, Beroun a Žebrák. V době příjezdu probíhalo plamenné hoření se značným vývinem kouře. CAS-32 T-815 byla nasazena na dodávku hasební vody na požářiště v severní a východní části objektu. Členové jednotky nasazeny na hasební práce. Po dostavní se dalších členů na hasičskou zbrojnici, realizováno vystřídání 1 člena. Po dohodě s operačním střediskem vyhlášen poplach ještě pro CAS-32 T-148, která prováděla kyvadlovou dopravu vody na požářiště. Při redukci sil a prostředků se technika postupně vrátila zpět na základnu. Technika CAS-32 T-815 s osádkou 1+4 a CAS-32 T-148 s osádkou 1+1.

článek na:

www.pozary.cz

www.novinky1.cz

www.novinky2.cz

Berounský deník

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *