52) dopravní nehoda – 28.9.2019

19,07 – 20,17 > Jednotka povolána na dopravní nehodu dvou osobních automobilů na nájezdu D5 v Bavoryni. Při příjezdu na místě Policie, příjezd současně se Záchrannou službou. Průzkumem zjištěna dopravní nehoda se zraněnými, které nebylo potřeba vyprošťovat a Záchranná služba si je převzala na ošetření. Jednotka provedla protipožární opatření, zajištění místa nehody a zasypání úniku provozních náplní sorbentem. Po dobu vyšetřování Policií bylo místo nehody nasvíceno a členové se podíleli na řízení provozu. Po vyšetření nehody byla vozidla odklizena mimo komunikaci a jednotka se vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+4, na základně v pohotovosti další 2 členové.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *