41) požár – 7.8.2022

2,28 – 6,43 > Jednotka povolána na požár bytu v panelovém domě v Berouně. Po příjezdu zjištěn požár v 10 poschodí, na místě jednotky Beroun a Králův Dvůr. Z rozhodnutí velitele zásahu se dva členové v dýchací technice zapojili do hasebních prací. Současně se správcem domu provedeno uzavření plynu a vody, dále prováděno otvírání dveří do předsíní u bytů. Poté se kontrolovala evakuace v podlaží požáru a nad i pod požárem. Provedeno nasvětlení místa zásahu za pomoci AKU LED reflektorů. Evakuovaným v autobuse poskytnuty deky k zajištění tepelného komfortu. Po likvidaci se jednotka z rozhodnutí velitele zásahu vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+2.

www.pozary.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *