13) dopravní nehoda – 14.5.2021

16,34 – 18,26 > Jednotka povolána na dopravní nehodu dvou vozidel na silnici č. 118 u Bavoryně. Při příjezdu na místě Policie a jednotka Beroun. Průzkumem zjištěna nehoda dvou osobních automobilů, jejímiž účastníky byly 3 děti, které následně převezla Zdravotnická záchranná služba na kontrolu do nemocnice. Po dohodě s velitelem zásahu provedla jednotka odpojení akumulátoru u jednoho vozidla. Poté bylo převzato velení od jednotky Beroun, která se vrátila zpět na základnu. Z rozhodnutí Policie byla uklizena 1/2 komunikace a jednotka prováděla řízení provozu. Po příjezdu policejního dronu byla komunikace uzavřena, pro dokumentaci nehody. Následně prováděna asistence s nakládáním vozidel na odtahovou službu, poté proveden závěrečný úklid silnice a jednotka se po dohodě s Policií vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+4, na základně v pohotovosti další 2 členové.

1 komentář

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.