O pohár starosty Bavoryně

Po dlouhé covid pauze jsme vyrazili soutěžit  v požárním sportu do blízké Bavoryně, kde naši kolegové uspořádali pro hasiče z blízkého okolí  soutěž O pohár starosty. Družstva Bavoryně, Zdic, Svaté a Hředel změřila své síly v požárním útoku a pro soutěž jednotlivců byla připravena překážková dráha.

Náš tým nakonec  získal 2.místo v požárním útoku. Za jednotlivce se na přední příčky dostala Lucie Chramostová, která obsadila  3.místo, na 2.místě se umístila Eva Hanková a první místo a stejný dosažený čas  získaly Vendula Havrdová a Barbora Roztočilová.

Velké poděkování patří nejen našim skvělým sportovcům, kteří se soutěže zúčastnili, ale i pořadatelům za skvělou organizaci

Radek Havrda

Vedoucí družstva

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *