okrsková soutěž – 4.5.2019

Sobotní dopoledne bylo ve znamení okrskové soutěže v požárním sportu. Tentokrát se organizace ujal sbor ze Hředel. Na místním hřišti se v páteční podvečer připravily dráhy pro sobotní soutěž, tak aby se mohlo hned ráno začít. Této soutěže se účastnili družstva mužů z Bavoryně, Černína, Hředel, Chodouně a Zdic. Družstva žen postavila Bavoryně, Černín, Hředle a Zdice. Po nástupu a rozlosování se začalo u nás již dlouho provozovanou štafetou 8x50m, které se účastní celé družstvo. Poté se již přešlo na „královskou“ disciplínu, a to požární útok. V obou disciplínách byl pouze jeden pokus, nejprve soutěžili muži a poté ženy. Po vyhodnocení celé soutěže bylo umístění následující: muži1) Bavoryně 2) Hředle 3) Zdice 4) Chodouň 5) Černín, ženy1) Černín 2) Hředle 3) Bavoryně 4) Zdice. Do okresní soutěže, která se koná 25. května v Chyňavě, postoupila všechna družstva žen a první dvě družstva mužů. Je dobře, že se takto setkáme, trochu si zasportujeme, popovídáme a utužíme vzájemné vztahy.

videoklip

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *