Požár – 5.8.2015

11,59 – 20,19 >Jednotka povolána na monitoring požářiště z předchozího dne ve Zdicích u Koupaliště. Následně upřesněno, že se jedná o požár pole za Zdicemi směrem na Knížkovice a že to již ohrožuje RD. Po příjezdu zahájeno hašení požářiště a ochrana okolí, dále byla prováděna kyvadlová doprava vody od čerpacího stanoviště ve Zdicích u Koupaliště. Po lokalizaci se jednotky vrátily zpět na základnu a byl prováděn monitoring pomocí VEA Lada Niva. Při druhé kontrole bylo nalezeno drobné ohnisko, které bylo zlikvidováno pomocí „kanadskéstříkačky“. Po kontrole v ranních hodinách byla dána likvidace. Technika CAS-32 T148 s osádkou 1 + 1, OA MB 308D s osádkou 1 + 5 a VEA Lada Niva s osádkou 1 + 1.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *