33) požár – 26.6.2024

21,14 – 23,25 > Jednotka povolána do Chodouně na požár dopravního prostředku po výbuchu tlakové lahve. Při příjezdu na místě jednotky Beroun, Chodouň, Policie a Záchranná služba. Jednotka se zapojila do hasebních prací a vozidla ponechána v bezpečné vzdálenosti z důvodu přítomnosti tlakových lahví v hořícím automobilu. Dále byl proveden úklid komunikace od střepů a skla. Po dohodě s velitelem zásahu se všechny jednotky vrátili zpět na základnu a na místě ponechána pouze CAS-10 která nasvětlila místo události pomocí osvětlovacího stožáru. Po zdokumentování nehody kriminální policií se jednotka vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+3 a CAS-32 T-815 s osádkou 1+3.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *