20) požár – 26.4.2024

15,33 – 7,22 > Jednotka povolána na požár rodinného domu ve Zdicích. Při Příjezdu na místě Záchranná služba, Policie ČR a jednotky Beroun, Hořovice a Králův Dvůr. Po příjezdu se 2 členové, vyzbrojeni dýchací technikou, zapojili do hasebních prací. Po dohodě s velitelem zásahu, se jednotka vrátila pro CAS-32 a přesunula se nad zasažený objekt, kde bylo provedeno doplnění hasební vody. CAS-10 byla následně přesunuta do dvora sousedního domu, ve vedlejší ulici, kde bylo provedeno ochlazení stěny zasaženého objektu pomocí „D“ proudu z navijáku a dále zde byla prováděna ochrana okolních objektů. Další člen v dýchací technice se zapojil do hasebních prací. Po lokalizaci došlo k redukci sil a prostředků a následně bylo dohodnuto střídání členů a plánovaná dohlídka na požářišti. V 19h došlo k vystřídání členů a jednotka dále prováděla dohlídku. Při dohlídce byly kontrolovány sousední objekty a samotné požářiště, za pomoci termokamery, kde během noci byla nalezena tři skrytá ohniska, která byla zlikvidována pomocí „D“ proudu z navijáku CAS-32. Ráno byla provedena kontrola požářiště, ve spolupráci s velitelem čety stanice Beroun a objekt byl předán majiteli. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+4, CAS-32 T-815 s osádkou 1+2 a DA Ford Transit s osádkou 1+2.

Ve Zdicích na Berounsku hořel rodinný dům, do nemocnice odvezli i jednoho hasiče – iDNES.cz

Ve Zdicích hořel rodinný dům. Hasit pomáhala i těhotná sousedka – Berounský deník (denik.cz)

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *