22) požár – 6.5.2023

21,03 – 0,43 > Jednotka povolána na požár chaty v katastru obce Tmaň. Při příjezdu zjištěno, že se jedná o špatně dostupné místo v lese. CAS ponechána na kraji lesa a proveden pěší průzkum. Průzkumem zjištěno, že hoří v podkroví malé chaty. Velitel zásahu rozhodl, že naše CAS se pokusí projet co nejblíže k místu zásahu. Po příjezdu na určené místo provedeno vytvoření dopravního vedení „C“ a 1x proud „D“ s následným použitím hasicích hřebů. Dále jednotka prováděla rozebírání konstrukce štítu, vyhledávání skrytých ohnisek pomocí termokamery a dohašovací práce. Současně bylo prováděno osvětlení místa zásahu pomocí osvětlovacího stožáru. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+4, na základně v pohotovosti další 3 členové.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *