43) čerpání vody – 26.8.2022

17,29 – 18,45 > Jednotka povolána na zatopený sklep ve Zdicích. Po příjezdu průzkumem zjištěn zatopený sklep, vlivem velkých lokálních srážek. Na odčerpání nasazeno elektrické kalové čerpadlo z CAS-10, po příjezdu čerpacího vozíku nasazeno ještě druhé elektrické kalové čerpadlo. Provedeno vyčerpání zatopeného sklepu, dle technických možností nasazených čerpadel. Po sbalení materiálu se velitelské vozidlo s čerpacím vozíkem vrátilo zpět na základnu a CAS-10 jela ještě zkontrolovat případná další problematická místa, přičemž dorazila k dopravní nehodě mezi Chodouní a Stašovem, u které již zasahovali všechny složky IZS. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+2, VEA Hyundai + čerpací vozík.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *