2) požár – 18.1.2021

18,59 – 21,31 > Jednotka povolána do Zdic na požár pilin v odsávacím sile. Po příjezdu průzkumem zjištěn kouř z odsávacího sila. Nasazen „D“ proud na jeho ochlazení a ochranu přilehlé budovy. Pomocí nastavovacích žebříků nasazena střední pěna z PRO/pak do horní části sila. Ve spolupráci se zaměstnanci prováděno jeho vyprázdnění a odvoz pilin na přilehlý prostor, kde byly rozhrabány a dohašeny dalším „D“ proudem. Po celou dobu zásahu byl prováděn monitoring termovizní kamerou a osvětlení místa zásahu. Po vyprázdnění sila ještě provedeno zkropení vnitřní části za pomoci hasicího hřebu. Poté se jednotka po sbalení materiálu vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+3, CAS-32 T-815 s osádkou 1+2 a VEA Hyundai s osádkou 1+1. Na základně v pohotovosti další 2 členové.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *