53) dopravní nehoda – 2.10.2019

23,15 – 2,43 > Jednotka povolána na náraz dodávky do lampy veřejného osvětlení ve Zdicích. Při příjezdu na místě Policie a velitel z Berouna. Průzkumem zjištěna dodávka na sloupu veřejného osvětlení, hrozící pádem ze srázu. Provedeno nasvícení místa události a zajištění vozidla proti pádu, pomocí upínacích pásů. Na místo povolán elektrikář, který provedl odpojení světla od elektřiny. Po vyšetření nehody Policií, řešeno možné vytažení vozidla, bez jeho dalšího poškození. Zvažováno povolání speciální vyprošťovací firmy. Z důvodu dlouhého dojezdového času povolán jeřáb z Berouna. Pomocí jeřábu, upínacích pásů a navijáku z CAS-10 provedeno vytažení dodávky na komunikaci. Dodávka předána Policii a po sbalení materiálu se jednotka vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+5, na základně v pohotovosti další 1 člen.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *