40) požár – 9.7.2019

18,06 – 20,25 > Jednotka povolána na požár rodinného domu na Tmani. Při příjezdu na místě Policie ČR, Záchranná služba, jednotka Tmaň a velitel čety z Berouna. V domě probíhalo plamenné hoření v obytných místnostech a oheň se dále šířil na střešní konstrukci. Společně s jednotkou Beroun bylo provedeno nasazení vysokotlakého proudu, postupně čtyř „D“ proudů a hasicích hřebů, zásah probíhal za použití dýchací techniky. Dále probíhalo rozebírání konstrukcí za pomoci nastavovacích žebříků a dohašování skrytých ohnisek. CAS-32 ponechána v záloze na místě události. Po lokalizaci došlo k redukci sila a prostředků, při které se CAS-32 vrátila zpět na základnu. Po likvidaci požáru a sbalení materiálu se jednotka vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+4, CAS-32 T 148 s osádkou 1+2 a VEA Hyundai s osádkou 1+1, na základně v pohotovosti další 1 člen.

Týdeník Policie

www.pozary.cz

www.idnes.cz

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *