16) dopravní nehoda – 6.3.2019

17,01 – 17,57 > Jednotka povolána na dopravní nehodu dvou dodávkových automobilů, ve Zdicích při výjezdu směrem na Beroun. Při příjezdu na místě Policie a jednotce oznámeno, že jednotka Beroun je odvolána na jinou událost. Průzkumem zjištěn únik provozních kapalin na pozemní komunikaci. Jednotka provedla označení místa nehody výstražnými kužely, protipožární opatření a zasypání sorbentem uniklé provozní kapaliny. Jelikož se na jednom vozidle nedařilo nalézt akumulátor, byla provedena konzultace s velitelem čety jednotky Beroun, poté byl akumulátor vyhledán a odpojen. Jednotka provedla odtlačení automobilu mimo silnici a poté se vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+3.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *