19.1.2019 – PLES

Byl první den plesové sezóny roku 2019 ve Zdicích.

Jako už tradičně to byl náš Tradiční hasičský ples, který zval k posezení s přáteli i všemi ostatními, kteří se chtěli pobavit a zatančit si .

Děkujeme našim členům, kteří se plesu zúčastnili ve vycházkových uniformách, čímž dali jasně najevo svou příslušnost ke sboru a všem přítomným na vědomí, kdo pro ně tento večer připravil.

Naší snahou je i podmínkou slavnostního společenského oblečení udržet ples, jako opravdu slavnostní událost velkého společenského významu tak, jak tomu bylo od nepaměti a oddělit tím plesy od běžných tanečních zábav .

Toto naprostá většina návštěvníků respektovala a dávala na srozuměnou, že tak by to mělo v plesové sezóně být.

Děkujeme všem občanům, sponzorům a v neposlední řadě i návštěvníkům našeho hasičského plesu za jejich přízeň a těšíme se za rok nashledanou .