67) požár – 21.8.2018

14,10 – 21,57 > Jednotka povolána na požár lesa nad Chodouní. Už při výjezdu jednotky bylo zřejmé, že se jedná o požár většího rozsahu. Cesta k místu události dosti složitá, příjezd společně s PS Beroun. Nejprve nasazen „D“ proud z navijáku, posléze dopravní vedení „C“ a 3x „D“ proud na zamezení šíření požáru. Prováděna kyvadlová doprava od rybníku ve Tmani, kde bylo zřízeno čerpací stanoviště. Po setmění hasební práce do rána přerušeny a jednotka se vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO, CAS-32 T-148, VEA Hyundai, Mikrobus MB-308D a OA Š Octavia o celkovém počtu 17 členů, na základně v pohotovosti další 3 členové.

Berounský deník 

Článek na novinky.cz

Článek na idnes.cz

Článek na požáry.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *