požár – 5.8.2017

18,04 – 19,04 > Jednotka povolána na kouř v kuchyni RD. Po příjezdu zjištěno od majitele vypnutí el. proudu i plynu. Za použití dýchací techniky a se současným bojovým rozvinutím proudu „D“ z navijáku CAS-10 proveden průzkum objektu. Plamenné hoření nezjištěno, pouze zjištěno škvaření elektroinstalace. Další členové jednotky provedli natažení záložního proudu „D“. Zahájeno přirozené odvětrávání objektu, poté nucené odvětrávání za pomoci elektrocentrály a elektrického přetlakového ventilátoru PS Beroun. Následně došlo k předání místa majiteli a jednotka se vrátila zpět na základnu. Technika CAS-10 MB VARIO s osádkou 1+5, CAS-32 T-148 s osádkou 1+2, na základě v pohotovosti další 2 členové.

Diskuze

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *