Víkendové dobrodružství s dětmi

13533170_1400593879957111_1477538770973488985_n

V pátek 24. 6. jsme se v odpoledních hodinách sešli v hasičárně, v počtu 19 dětí a 7 vedoucích. Následovalo koupání v bazénu a seznámení s programem na víkend… Také jsme si museli postavit stany, abychom měli kde spát. Hráli jsme různé soutěže, řádně jsme se vyblbli, vedoucí nám mezitím připravili k večeři špagety se sýrem a kečupem.

Druhý den jsme po snídani a malé rozcvičce vyrazili na řeku Berounku, děti dostaly vesty, helmy a mohlo se vyplout na jednom člunu a na raftu. Děti si vyzkoušely, jak se pádluje, ale asi nejvíce je bavilo skákat do vody a nechat se unášet po Berounce.

Pak nás čekal oběd v kempu v Bránově a po malém odpočinku jsme dojeli až do Roztok, kde na nás čekal Honza s Jindrou, aby nás odvezli zpět do hasičárny, kde jsme uspořádali táborák a opekli vuřty.

V neděli nás čekal poslední program, po snídani jsme odjeli vlakem do Berouna a vyrazili na Útvar HZS Beroun, kde na nás čekal Jirka Košťálek, který nás provedl hasičárnou a řekl dětem, co obnáší práce hasiče a která auta jak mají vybavená.

Tímto bych mu chtěl poděkovat, že si na nás udělal čas…  Všem vedoucím, kteří se podíleli, moc děkuji! Děti byly spokojené a to je pro mě moc důležité.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.